Menadžer Preston North Enda Frankie McAvoy poslao je klub da pažljivo razmotri slobodne agencije kako bi ih angažirao budući da je prijavljen svega 23 od 25 fudbalera za ovu sezonu Championshipa.
Preston North End može u bilo kojem trenutku dovesti dva nova fudbalera i prijaviti ih za utakmice Championshipa jer dolaze kao slobodni fudbaleri, na natjecanju za dolazak u ovaj klub je naš Muhamed Bešić.
U augustu je na probi stigao Connor Wickham i ostao je na Deepdaleuu, ali još uvijek nije prijavljen za utakmice Championshipa, pa se očekuje da će upravo na popuniti jedno mjesto dok će drugo pripasti nekom drugom fudbaleru koji će biti slobodan igrač koji će pojačati Prestona.
– Pratimo mnogo igrača koji nemaju klub, kada osjetimo da je pravo vrijeme da dovedemo pojačanje, to ćemo i učiniti, rekao je McAvoy.
Pored Bešića, opcije su Hal Robson-Kanu ili Andy Carroll. Ko će na kraju pojačati engleskog drugoligaša, saznat ćemo uskoro.