Miralem Pjanić ima veliku želju za povratkom u Juventus.
Bh. veznjak silno želi da se vrati u redove torinskog kluba, ali za sada je takvo nešto nemoguće.
Da bi Pjanić završio u Torinu potrebno je da Stara dama proda Velšanina Aarona Ramseyja. Međutim, to se po svemu sudeći neće desiti.
Iako se Velšanin povezivao sa prelaskom u Wolverhampton, interes engleskog kluba više ne postoji. Corriere Torino danas donosi informaciju da za Ramseyja nema ponuda i da će najvjerovatnije ostati u klubu.
Naravno, do kraja prelaznog roka se može još svašta desiti, ali Ramsey je za sada mnogo bliže ostanku nego odlasku iz Juventusa.
To naravno ne ide u prilog Miralemu Pjaniću čija je velika želja povratak u Torino, ali šanse za to su iz dana u dan sve manje.
Španski mediji jučer su objavili da bh. veznjak polako razmatra i druge opcije i da je sada glavni favorit za njegovo dovođenje aktuelni italijanski prvak Inter.
Pjanić je prošlog ljeta stigao u Barcelonu u razmjeni sa Juventusom za Arthura Mela, ali kod Ronalda Koemana nije dobio pravu šansu i nastupio je samo 30 puta.
U novoj sezoni je također prekrižen i klub sa Camp Noua silno želi da ga se riješi.